A léta běží vážení

7. prosince 2017 v 11:26 | Tornádo Lů
Také si všímáte, jak všichni okolo vás stárnou?
Nejvíce je to vidět na dětech - "Pamatuju si ji, jako takhle malinkou; Podívej na něj, jak už je velký; Rostou jako z vody,…."
Nebo potkáte dávného přítele, zahlédnete známou osobnost v televizi. "Tyjo, ten už je starej. Kolik už jí je, ta vypadá. Hele, ten Franta zestárnul viď,..."
Minulý týden jsem v tramvaji potkala jednoho zpěváka. Ješkovivoči, jak já ho milovala. Vždycky byl hodně extravagantní, ne zrovna typ vystylovaného metrosexuála, ale charisma z něj stříkalo a holky šílely. Já teda určitě. Tolik erotických snů…. Co já s ním všechno prožila, lidi zlatý…. Smějící se A teď tu byl, v tramvaji. Všimla jsem si ho, když jsem vystupovala a řekla si jen - "hleďme na něj, vypadá jako obyčejný pán, co jede z práce."
Nicméně, se mi díky tomu setkání, o něm dnes zase po letech zdálo. Čekala jsem, jako obvykle, divoký sex, jenže… Léta běží vážení a muži v jeho věku už prý mívají problémy s erekcí a tak dnes poprvé, za těch 15 let, z toho nakonec nic nebylo. to je konec…. Usmívající se
Stárnou prostě všichni, ve dne i v noci. Zaplať pánbůh, že všichni, kromě nás samých, tak ať nám to naše mládí, vydrží co nejdéle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama