pan Podzim

10. října 2017 v 7:38 | Tornádo Lů
Podzim
Máte ho rádi? Já na něm miluji ty barvy. Když je venku jasno, procházím se a vidím tu rozmanitost, když má ještě slunce sílu a maličko hřeje a padající listí voní,… Usmívající se:Ale pak, když se obloha zatáhne, pořád prší, fouká a je zima, to mi začíná tuhnout úsměv, a ubývá energie. Přiznávám, že se na nadcházející období temna vůbec netěším a musím si vymyslet nějakou domácí činnost, abych se zabavila, když nebudu moci dlouho běhat po venku, když se zelená barva na čas ztratíze světa…
A tak, aby mne optimismus neopustil, dost vážně přemýšlím o tom, že si koupím holínky. A pokaždé, když bude venku lejt, si je prostě obuji a půjdu skákat do kaluží Smějící seJe totiž možná pravda, že všechny naše problémy začaly ve chvíli, kdy jsme do nich přestali skákat a začali jsme se bát, že se zašpiníme. Mrkající;-)
A já vám chci popřát krásný podzim, bez smutků, abyste si vždy našli nějakou radost. A také, aby nikdo z vás nebyl sám, protože když jsou dva, nemusí se bát ani té dlouhé protivné zimy a můžou se spolu zahřívat, nejen fyzicky, ale i slovy, city a pozorností.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama