Zázračná tantra

7. června 2017 v 10:36 | Tornádo Lů
Včera jsem po příchodu domů, tak jako každý den, vzala pejska a šla s ním ven. U parku jsem viděla mladšího muže o berlích a přicházející starší ženu, jak mu říká: "Ano, ano, vím o vás, počítáme s vámi, jen jste tu příliš brzy, musíte počkat." A šla ke dveřím, na kterých bylo napsáno - Tantra masáže. Muž, jako že v pořádku, že počká. Pomalu se po chodníku odšourával směrem k lavičce, ztěžka se opíral o ty berle, dál jsem si ho nevšímala…. Když jsem ale šla večer venčit, zrovna začalo pršet, zahlédla jsem ho znovu, už byl evidentně na odchodu. No, odchodu….. To jste neviděli, jak ten o těch berlích pelášil, šmrdlal těma holema, až se mu z nich kouřilo a tak jako divně a zvesela poskakoval. Byl to tak vtipný pohled, že mně to rozesmálo a nakonec jsem to prostě nevydržela a volám na něj: "Tak koukám, že vám masáž pomohla." :-Dotáčí se a se smíchem a volá na mne zpátky: "To neee, to já jen, to já jen, kvůli tomu dešti…" "Noooo, to určitě, normálně přiznejte, že byla se šťastným koncem!" :-D Smíchem se zalyká a šupajdí raději za roh, aby nemusel odpovídat….. Beztak tam ty klacky určitě odhodil, to vám povídám, stal se zázrak Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 7. června 2017 v 10:41 | Reagovat

:-) Ano, celebrity mají svůj styl:-)

Jak mít svůj styl který je optimální a nekopíruje nějaké běžné vzory? Moderní konzumní společnost dělá z lidí konzumní stádo a podle toho i vypadají produkty lidí, podívejme se třeba na vzhled a obsah stránek a blogů na internetu, někdy se mě zdá, že normální lidi snad už na internet ani nechodí a internet je zde jenom pro lidi, co jsou zavření v psychiatrické nemocnici. Problémem lidí je to že nedomyslí to, co zde dělají, je to tak snadné vytvořit nedomyšlený produkt a dělat ze zákazníků pokusné králíky, styďte se všichni, co produkujete nedomyšlené produkty a ještě máte tu drzost, že za ně chcete zaplatit.

Dokonalý produkt může vytvořit jenom dokonalý profesionál, je třeba skončit s tím, že si zde amatéři drze hrají na profesionály, a následkem je deprese u ekonomiky a psychiky. Už brzo přijde doba, kdy lidem bude tvrdě konkurovat umělá inteligence a roboti, bude to krutý boj o holou existenci a počet sebevražd začne rychle narůstat, pamatuj, jak si to uděláš takové to i máš, komu není od GVKB celebrity rady, tomu už není ani pomoci, a takový psychický ubožák by se měl jít podívat dneska do psychiatrické nemocnice, aby věděl, co jej bude brzo jistě čekat!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama