Ženy moje

23. března 2017 v 7:50 | Tornádo Lů
Loni jsem na MDŽ dostala karafiáty, byla to legrace. Dal mi je kamarád, kamarád ctitel - odmítnutý ctitel. Přišel s karafiátem a já se smála, že k tomu chybí už jen ten okoralý chlebíček, jak tomu bývalo kdysi. On se sice taky smál, ale mnohem později jsem se dozvěděla, že si myslel, že když mi donese karafiát, přehodnotím to a bude sex. Prý se o tom bavil s chlapama v práci, a i ten Lojza, ten Lojza, se kterým žena nespí už 3 roky, měl sex, protože donesl domů kytku. A on ne…
Tak hele, chtěla bych říci všem mužům, že NE, znamená NE. Že žádná Žena s velkým Ž nedá chlapovi kvůli kytce nebo rumovým pralinkám. To "sorry jako"
A jinak, bych vás muže chtěla poprosit: buďte k nám shovívaví. Je pravda, že nevíme, co chceme a nedáme pokoj, dokud to nedostaneme, ale takové prostě jsme, musíte to tak brát :-) Vím, že to s námi někdy je těžký, ale s vámi zrovna tak A vězte, že ať jsme jakkoli silné, stejně čekáme na muže silnějšího, než jsme sami, aby nám dal občas tu možnost, být slabou. A buďte na nás hodní, žádná z nás si nezaslouží, aby ji muž ubližoval!
Vám, ženy moje, bych chtěla popřát, abyste nikoho takového nepotkaly a byly tak silné, abyste to žádnému muži nedovolily. Nikdy si nenechte ubližovat. Ne více, než jednou. A pokud se to stane, seberte veškerou energii a utíkejte pryč a už se nikdy neohlížejte a nevracejte. Totiž ty jizvy, co zůstanou na duši, už nikdo nevymaže. Zůstávají tam a jednou za čas se to staré zranění ozve, a bolí… Vím, o čem mluvím…
Mějte se rády, vždycky, za všech okolností. Nepodceňujte se, jste všechno, co máte. Každému se někdy něco nepodaří, každá někdy klopýtneme, uděláme chybu, někdy i spadneme na dno. Vždycky vstaňte, nezůstávejte dole, vždy vstaňte s hlavou vztyčenou a s vystrčenou bradou! Vstaňte a bojujte. Život za to stojí. Nepřestávejte se mít rády, nikdy. Hýčkejte se, pečujte o sebe, užívejte si života, nalijte si víno, pěkně se oblečte. Nemá smysl nechávat všechno na zvláštní příležitost, každý okamžik je příležitost. Stárněte s grácií. Věk není důležitý, můžeme vypadat božsky ve dvaceti, být stále krásné ve čtyřiceti a zůstat okouzlujícími po zbytek života. Zůstaňte okouzlující a pokud možno šťastné. Zůstaňte ženami. Je to potěšení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama