Dobrá rada nad zlato

22. března 2017 v 8:13 | Tornádo Lů
Tak jsem si ráno uvědomila, jak jsem pitomá... J Přesto, že jsem člověk veskrze veselý a hravý a snažím se žít s pozitivními myšlenkami, tak mně to jednou za čas nějak semele. To když se duše přikrčí, Ego se pohodlně posadí na trůn, a na ten mejdan pozve taky Domněnky a pár Katastrofických scénářů. V té hlavě se pak dějí neskutečné věci, obzvláště, je-li to v oněch dnech, kdy ženským tělem lomcují vzbouřené hormony. Pak, abych se z toho probrala, abych s těmi nesmysly přestala, musí přijít nějaká pořádná facka. Přišla dnes. Byla jsem účastníkem nehody a ačkoli se mi nic nestalo, byla to pecka taková, že jsem si uvědomila, nad čím to přemýšlím, čím si tu hlavu úplně zbytečně zasírám a jak je ten náš život křehký… Vím, tak jako vy všichni, jak je zdraví důležité, snažím se sportovat, nekouřit, jíst hodně zeleniny, ovoce, taky se bojím rakoviny a bolestného stáří, ale jaký je to fofr, kdy nás tady můžou "vypnout" si uvědomuji málokdy. Až když jsem viděla, že té srážce nejde zabránit a ucítila náraz, jsem si to uvědomila. Tak… takový to může být fofr, jedno lusknutí prsty… a je po všem… Lehce otřesena, ale s prozřením, jsem si z té hlavy všechny ty pitomosti vysypala. A místo vtipného příspěvku mám pro vás spíše terapeutický dopis :-D A zase teď budu hrozně chytrá a budu sobě i vám vtloukat do hlav, ať přespříliš nepřemýšlíte, že to spíše škodí, než prospívá, ať se radujete a užíváte si každé poskytnuté chvilky, neodcházíte z domu bez polibku nebo objetí a máte se rádi :-D :-* protože radit, to já umím :-D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gil Gil | Web | 22. března 2017 v 21:35 | Reagovat

To je krásné a jsem ráda, že to dobře dopadlo :)

Mi se tohle zdává ve snech, jaký je to fofr a beru to tam míruplně a uklidňuji okolí, ovšem nevím nevím, kdyby to přišlo opravdu :)

2 Lů | 23. března 2017 v 7:38 | Reagovat

:) děkuji. Kéž by to tak bylo i ve skutečnosti. Z vlastní zkušenosti vím, že se zachovám o 360 st jinak, než jsem si představovala nebo plánovala :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama